Listopad 2013

Rybí hody.

24. listopadu 2013 v 22:54 | Milan Myšík |  Videa
Opět jsme mohli ochutnat rybí pochoutky, rybí polévku, kapra po novohradsku, na zelenině, tradičního smaženého a štiku po mlynářsku. Chutně připravená jídla rychle mizela z kuchyně a nasycení hosté odcházeli domů spokojeni. Kulturní komise a restaurace U Krbů nám připravila příjemný večer.


Požár domu v Albrechticích.

23. listopadu 2013 v 21:23 | Milan Myšík |  Videa
Houkání sirén a požární auta v rychlém sledu za sebou, to nevěštilo nic dobrého. Poklidné sobotní odpoledne se najednou změnilo v drama. Díky včasné pomoci sousedů v začátku požáru a rychlému příjezdu albrechtických dobrovolných hasičů nedošlo ke shoření objektu, ale škody na majetku určitě nebudou zanedbatelné. K žádnému zranění osob naštěstí nedošlo, příčiny požáru a výše škody je v šetření. Přesto patří dík hasičům z Albrechtic nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Holic a Rychnova nad Kněžnou. Nevyhledávám tyto události, snažím se ukazovat tu hezčí stránku života, ale když se pak podívám na sledovanost jednotlivých záznamů, tak jednoznačně vítězí ty, které ukazují věci, které bych nejraději nenatáčel...


1. místo Jaromíra Vondrušky - motokrosový úspěch!

18. listopadu 2013 v 15:45 | Milan Myšík |  Videa
NOVA SHARON CUP má nového vítěze v kategorii do 65 ccm a je jím Jaromír Vondruška z Albrechtic nad Orlicí. V konkurenci 23 jezdců se dokázal prosadit a po loňském třetím místě obsadil nejvyšší příčku. Ceny předávali také známí jezdci Jiří Čepelák a Petr Bartoš. Přejeme Jaromírovi hodně tréninkové vytrvalosti, dostatek prostředků od sponzorů a potom je velká naděje na další úspěchy. Držíme palce.