Listopad 2012

Albrechtický motokrosový úspěch!!!

28. listopadu 2012 v 9:34 | Milan Myšík |  Videa
Víte o tom, že máme úspěšného zástupce v motokrosovém sportu? Možná ho potkáváte a ani netušíte, že Jaromír Vondruška mladší obsadil 3. místo v Nova Sharon motocross cupu 2012. Tento sport je časově i finančně náročný a bez tvrdého tréninku, dobrého technického vybavení, podpory sponzorů a rodiny, by se na takové úrovni závodit nedalo. Slavnostnímu vyhlášení byl přítomen a ceny předával mistr České republiky v kategorii MX3 open a vicemistr světa MX3 Martin Michek. Konkurence je ve všech kategoriích veliká a o to je úspěch našeho mladého závodníka z Albrechtic nad Orlicí cennější.


Výlov albrechtického brouzdaliště 2012

11. listopadu 2012 v 9:10 | Milan Myšík |  Videa
Voda se vařila mrskáním kaprů a štik, diváci jásali nad výkony rybářů a obdivovali množství vylovených ryb, jejich důkladné vážení a třídění. Pořadatelé museli složitě usměrňovat frontu na nákup vylovených kusů, ale nádherná podzimní atmosféra přesto nakonec všechny pohltila. S trochou nadsázky to byla vlastně všechno pravda. Nemáme velký rybník, ale výlov s prodejem ryb umíme. Tradiční, již druhý ročník velkého výlovu máme úspěšně za sebou. V Albrechticích nad Orlicí se lidé nenudí a znovu se setkali při malinko recesní zábavě, dokonce i na televizi V1 zaznamenali tuto událost a na konci zpráv nás mohli vidět diváci v celém kraji.
Rybí pouchoutky z výlovu můžete všichni ochutnat v sobotu 17.11. od 17-ti hodin v restauraci Na Drahách a přijďte včas, víte jaký byl minule velký zájem.